Zápis detí do MŠ na šk. rok 2019/2020

Termín podávania žiadostí do MŠ 17. novembra 42, Sabinov na školský rok 2019/2020:

od 30. apríla 2019 do 31. mája 2019

Miesto a čas podávania žiadostí:

sídlo MŠ 17. novembra, ul. 17. novembra 42, Sabinov

v čase prevádzky MŠ.

Dieťa sa do materskej školy prijíma na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu, ktorú predloží riaditeľke školy spolu s potvrdením o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast. Ak ide o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, zákonný zástupca predloží aj vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie.

Tlačivo žiadosti o prijatie dieťaťa do materskej školy poskytne MŠ.  Možno si ho stiahnuť z web stránky www.ms17novembra.sk

Prednostne sa do materskej školy prijímajú deti, ktoré :

• dovŕšili piaty rok veku,
  • majú odloženú povinnú školskú dochádzku,
  • dodatočne odloženú povinnú školskú dochádzku,
  • súrodenci detí, ktoré už navštevujú materskú školu a dovŕšili už 3-tí rok veku.

V prípade voľnej kapacity sa prijímajú aj deti mladšie ako 3 roky.

Zákonný zástupca bude o prijatí/neprijatí dieťaťa do MŠ informovaný najneskôr

do 30. júna 2019.

Oznámenie o konaní výberového konania

V zmysle §11a zákona č.317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnan-coch a o zmene a doplnení niektorých zákonov zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogických a odborných zamestnancov:

Názov a adresa zamestnávateľa: Mesto Sabinov, Námestie slobody 57, 083 01 Sabinov
Kategória voľného pracovného miesta:
1 pracovné miesto - pedagogický asistent/asistentka pre miesto výkonu:
MŠ 17. novembra 42, 083 01 Sabinov

1 pracovné miesto - Odborný zamestnanec v MŠ - školský špeciálny pedagóg, školský psychológ, sociálny pedagóg pre miesto výkonu:
MŠ 17. novembra 42, 083 01 Sabinov

Prílohy:
SúborVeľkosť súboru