Ul. 17. novembra 42, 083 01 Sabinov

Otvorenie MŠ od 1. 6. 2020

Otvárame jednu materskú školu

 

     V súvislosti s rozhodnutím ministra školstva SR o otváraní škôl a školských zariadení mesto, berúc do úvahy usmernenie ministerstva k organizácii a podmienkam výchovy a vzdelávania do konca školského roka,  hygienické a technické  podmienky materských škôl aj ekonomické podmienky mesta, rozhodlo zatiaľ  o otvorení jednej materskej školy k 1. 6. 2020.

    

    Dňa 1. 6. 2020 sa otvorí materská škola na Ul. 9. mája v Sabinove pre deti tých rodičov, ktorí sú zamestnaní v tzv. 1. línii /vojaci, policajti, zdravotníci, učitelia.../. Budú otvorené 3 oddelenia. Ak rodičia uvedených profesií nebudú mať záujem o umiestnenie dieťaťa v materskej škole, budú doplnení ďalší záujemcovia. Informovanie rodiča o umiestnení dieťaťa v materskej škole zabezpečí  riaditeľka  každej materskej školy.

    

    Prevádzka materskej školy bude v súlade s usmernením ministerstva školstva od 7.00 h do 16.00 h.

Prílohy:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť tento súbor (16393.pdf)16393.pdf433 kB
Stiahnuť tento súbor (Otvárame jednu materskú školu.doc)Otvárame jednu materskú školu.doc28 kB

Práve tu je 75 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Copyright © 2015 Materská škola, 17. novembra, Sabinov. Všetky práva vyhradené.